Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Micle Cleanmo

Telefon numarası : +86 1987546789

Naber : +861987546789

Free call
Üretim hattı
  • ürün hattı
  • ürün hattı
  • ürün hattı
  • ürün hattı
  • ürün hattı

Basitçe ifade etmek gerekirse, genel durum bilincinin, işbirliği ruhunun ve hizmet ruhunun kolektif bir düzenlemesidir.Takım ruhu, bireysel ilgi ve başarılara saygıya dayanır.Çekirdek işbirliğidir, en yüksek alan, merkezcil gücün tüm üyeleridir, bireysel çıkarların ve genel çıkarların birliği olan ve verimli operasyon ekibini destekleyen uyum.Ekip ruhunun oluşmasından sonra ekip üyelerinin feda etmelerini gerektirmez, aksine üyelerin görev hedeflerini tamamlamasını sağlamak için kişilik ve performans becerilerini ve gerçek iç gücün net bir işbirliği yolu iradesi ve işbirliği.İyi bir çalışma tutumu ve özveri olmadan ekip ruhu olmayacak.

 

  • Normalde T / T ve Western Union'ı kabul ediyoruz.
  • Normalde T / T ve Western Union'ı kabul ediyoruz.
OEM / ODM
Takım ruhu ile grup ve kolektivizm arasındaki fark nedir? Takım ruhu bireysel inisiyatifi vurgulamaktadır. Ekip, çalışanlardan ve yönetimden oluşan bir topluluktur. Kolektivizm ortaklığı vurgulamaktadır. İkisi arasındaki spesifik farklılıklar aşağıdaki gibidir:
1. Liderlik açısından: Grubun açık liderleri olmalıdır; Takımlar, özellikle olgunlaştıkları ve karar haklarını paylaştıkları için farklı olabilirler.
2. Hedefler: Grubun hedefleri organizasyon ile tutarlı olmalıdır, ancak buna ek olarak, grup kendi hedeflerini de belirleyebilir.
3. İşbirliği: Grubun iş birliği ılımlı olabilir ve bazen üyeler olumsuz ve düşkündür; Ancak bir ekip çalışması atmosferi vardı.
4. Sorumluluk: Grubun lideri büyük sorumluluk almalı ve ekibin liderine ek olarak, her ekip üyesi de sorumlu olmalı, hatta birbiriyle etkileşime girmeli ve ortak sorumlu olmalıdır.
5. Beceriler: Ekip üyelerinin becerileri tamamlayıcı olsa da grup üyelerinin becerileri farklı olabilir veya aynı olabilir. Farklı bilgi, beceri ve deneyime sahip kişiler, tüm ekibin etkin bir kombinasyonunu sağlamak için tamamlayıcı roller oluşturmak üzere bir araya getirilir.
6. Sonuçlar: Bir grubun performansı her bireyin performansının toplamıdır, bir takımın sonucu veya performansı ise herkes tarafından ortaklaşa tamamlanan bir üründür.

Ar-Ge
Hedefler bir ekibin önemli unsurlarıdır ve ekibinizin net hedefler koymasına yardımcı olmak için beş adım vardır:
Takım hedeflerine karar verilir. Takım dinamikleri, takımın başarması gerekenlere ve her takım üyesinin kişiliğine bağlıdır.
Ekibin temel önceliklere odaklanmasına ve içeriden dışarıdan birleşmesine izin verin.
Ekip, ekibin ne üzerinde çalıştığını kısaca açıklayan bir görev tanımı oluşturmak için büyük katkıların listesini kullanmalıdır.
Takımın görevleri netleştiğinde, yapılacaklar listesini yapın - ekibin ne yapması gerektiğini ve üyelerinin temel hedeflerine ulaşmak için nasıl etkileşime girmeleri gerektiğini belirleyin.
Katılım kurallarını tanımlamak için ekibin görevlerini ve yapılacaklar listesini kullanın.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

944854678@qq.com
+861987546789
41245245
324532452354
1111
212121
212121212
1212121212
+86 1987546789